Zadbaj o swój samochód!

http://d.motofakty.pl

Trudy eksploatacji samochodu w naszym kraju sprawiają, że niemal każde auto poddaje się prędzej czy później i może wymagać interwencji serwisu. Warto jednak zawczasu zadbać o swój smaochód, bowiem profesjonalna opieka może zapewnić nam bezproblemową eksploatację przez najbliższe lata. Będziecie zaskoczeni, jak dużo może dla auta zdziałać profesjonalny serwis!

Wielu właścicieli nieco bardziej wiekowych aut w pewnym momencie rezygnuje z regularnego serwisu swoich samochodów w autoryzowanych punktach obsługi. Swoją decyzję motywują oni faktem, iż opieka nad samochodem w takich miejscach potrafi wyjątkowo uderzyć po kieszeni, co w połączeniu ze zmniejszającą się wartością samochodu sprawia, że takie działanie pozbawione jest sensu. Tym bardziej, że często nie obowiązuje już gwarancja na nie, więc teoretycznie znika powód by jeździć do autoryzowanego serwisu. Czy aby na pewno?

Oferta dla właścicieli starszych aut

Ciekawą ofertę dla posiadaczy kilkuletnich samochodów przygotowali przedstawiciele szwedzkiej marki. Części do Volvo w wieku co najmniej 4 lat są w tej chwili oferowane w wyjątkowo atrakcyjnych cenach. Dodatkowo, zapewnienie dożywotniej mobilności Volvo jest teraz łatwiejsze niż kiedykolwiek, ze względu choćby na fakt, iż oferta łączona jest z atrakcyjnymi promocjami na usługi serwisowe.

Dlaczego ASO?

http://www.volvocars-partner.pl

ASO, czyli autoryzowane stacje obsługi, to najlepszy wybór dla osób szukających dobrego miejsca do serwisowania swoich aut. Nie zapominajmy o tym, że współczesne samochody to skomplikowane maszyny, których serwis wymaga specjalistycznego sprzętu oraz mnóstwo wiedzy. Tylko mechanicy, którzy szkoleni są przez danego producenta, mają szanse podnosić swoje kwalifikacje w tym zakresie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.