Przezorny zawsze zabezpieczony

Co prawda, moderator tej strony nie jest jakimś ogromnym miłośnikiem polskiego popu z lat 90, lecz trzeba przyznać, że autorka znanego przeboju, którego refren brzmiał “Wszystko się może zdarzyć”, miała sporo racji. Ta piosenka doskonale opisuje życie, w którym nieoczekiwane sytuacje zdarzają się bardzo często, a nie ma, w zasadzie, sposobu by im zapobiec. Nie warto jednak panikować – po prostu, trzeba zadbać o odpowiednie zabezpieczenie.

O tym, że każdego dnia może nas spotkać coś nieprzyjemnego nie trzeba chyba nikogo przekonywać. Ot, wystarczy choćby spojrzeć na statystyki wypadków na polskich drogach – codziennie ginie mnóstwo osób. I nawet jeśli przyjmiemy, że co roku ta tendencja się zmniejsza, to wystarczy wyprawa na dowolną trasę międzymiastową w weekend – szansa, że nie zobaczymy wypadku lub stłuczki jest bliska zeru. I nawet jeśli odczuwasz ulgę, że “Tym razem to nie ja!”, warto odpowiednio zabezpieczyć się przed taka ewentualnością.

http://www.ubezpieczeniaonline.pl/pasaz/_obrazki/img_178.jpg

Wypadki chodzą po ludziach

To nieco staromodne polskie powiedzenie doskonale obrazuje sytuację, jaka panuje w życiu. Warto odpowiednio się zabezpieczyć przed takimi ewentualnościami, ot choćby kupując ubezpieczenie NNW. Co prawda nie raczej jego posiadanie nie zwalnia nas z obowiązku ostrożnej jazdy, lecz przynajmniej chroni przed konsekwencjami. Jak to się dzieje? Najprościej mówiąc, NNW to rodzaj polisy, która do ustalonej kwoty pokrywa wszystkie koszty leczenia będące konsekwencją wypadku. Ponadto, polisy NNW zawierają szereg innych świadczeń, które mogą Ci pomóc w razie wypadku. Przykładowo, wiele osób po wypadku komunikacyjnym nie jest w stanie od razu wrócić do pracy. Posiadanie NNW zapewnia jednak środki do życia przez ten czas. Zatem, śpij spokojnie!

 

 

Więcej możesz dowiedzieć się tutaj: http://axa.pl/oferta-dla-firm/nnw/ubezpieczenia-nnw/

 

http://static.prsa.pl/images/65e664b1-2eb9-4625-93e0-a79ae1e9123c.jpg

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.