Kupujemy perfumy

Wyprawa do drogerii nie pozostawia złudzeń – dobrej jakości perfumy w naszym kraju nadal są dosyć drogie, a ich zakup może spowodować prawdziwe spustoszenie w portfelu. Na szczęście nie oznacza to jednak, że jesteśmy skazani na to, aby płacić krocie za ładny zapach. Polak potrafi!

Zastanawiacie się, co możecie zrobić by nie przepłacać za perfumy? To proste – po prostu zmieńcie miejsce w którym kupujecie!

Potęga Internetu

Jeśli ktoś jeszcze do tej pory tego nie zauważył, zakupy w Internecie są znacznie tańsze niż kupowanie tych samych rzeczy w sklepach stacjonarnych. Nie chcemy tu wprawdzie zbytnio Was zanudzać teoriami na temat ekonomii, marży i tym podobnych ale fakty są takie, że taniej niż w internecie kupić się nie da.

Jest też niestety druga strona medalu – wykonując różnego rodzaju zakupy w Sieci zadbajmy o to, by

http://img5.demotywatoryfb.pl

kupować tylko u sprawdzonych sprzedawców. Chodzi głównie o to, że całkiem sporo w Internecie jest podróbek produktów znanych firm, które sprzedawane są w łudząco podobnych opakowaniach, a na dodatek mają wyjątkowo atrakcyjne ceny. Z tego powodu lepiej unikać towarów sprzedawanych na portalach ogłoszeniowych, a zamiast tego skupić się na legalnie działających sklepach internetowych. To sposób na zakup markowego zestawu w przyjemnej dla kieszeni cenie.

Promocje

Dobrym sposobem na “ustrzelenie” taniego zestawu markowych perfum jest śledzenie promocji w okolicznych drogeriach. Wbrew pozorom, tego rodzaju akcje zdarzają się dosyć często i nie tylko przy okazji świąt czy jakichś “czerwonych dni w kalendarzu”, jak Dzień Kobiet czy walentynki.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.