ford ka

Idealne auto miejskie – Ford Ka

Pamiętam, kiedy na rynku pojawił się Ford Ka. Ten niewielki samochód miejski zaskoczył świat niesamowitym projektem i linią nadwozia. Jednocześnie był spełnieniem marzeń o wygodnym i dobrze wyposażonym aucie miejskim. Nic dziwnego, że z miejsca zdobył sympatię kierowców i stał się jednym z najlepiej sprzedawanych pojazdów w swoim segmencie.

Ford Ka – ulubieniec wielu

Po latach i kolejnych zmianach wyglądu, ciągle jest jednym z najciekawszych aut miejskich dostępnych na rynku. Nic zatem dziwnego, że powstało już niejedno forum dla Forda Ka. Trzeba przyznać, że jest to ten rodzaj samochodu, który albo się kocha, albo nienawidzi. Z jednej, jest to naprawdę niewielkie auto miejskie. Z drugiej, właśnie te gabaryty mogą niektórym przeszkadzać.

ford ka

Nie ulega wątpliwości, że na każdym forum o Fordzie Ka trwa zażarta dyskusja jego zwolenników i przeciwników. Poza niezwykłym designem, autko oferuje szereg rozwiązań technologicznych, których nie powstydziłyby się pojazdy z wyższej półki. Jest wygodne, zwinne i na tyle nieduże, że można nim łatwo manewrować w wąskich i zatłoczonych uliczkach naszych miast. Można powiedzieć, że twórcom z Forda udało się stworzyć pojazd prawie idealny. Przynajmniej jeśli chodzi o warunki wielkomiejskie. Trudno w tej kategorii o samochód, który oferowałby tyle komfortu przy jednoczesnym zachowaniu niewielkiego spalania i takich gabarytach.

Na forum o Fordzie Ka można spotkać się z różnorodnymi opiniami, jednak wśród użytkowników panuje przekonanie, że jest to naprawdę ładne i wygodne auto, doskonałe na warunki miejskie. Wiadomo, że ze względu na gabaryty nie jest to pojazd wybierany na długie trasy, ale z nimi też sobie poradzi.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.