Auto którym jeździsz, zdradzi ile masz lat

Brzmi to niewiarygodnie, ale niektóre modele aut i konkretne marki są kupowane przez pewne wąskie grupy wiekowe. Po tym, jak kierowca prowadzi auto można wiele wywnioskować z charakteru osoby. Natomiast marka i model mówi nam zarówno o tym, czy kierowca ceni sobie bezpieczeństwo, stateczność, szybkość i życie na krawędzi, oraz jak się okazuje, ile ma lat. Szczególnie dobrym wskaźnikiem są auta z wysp Brytyjskich oraz wiele modeli z Niemiec.

Land Rover i Range Rover

auto
źródło: http://foter.com/

Posiadacze tych modeli to grupa wiekowa powyżej 40 lat. Najprawdopodobniej jest to pokolenie, które stosuje Permen (https://www.wapteka.pl/permen-king-30-tabletek-422,p)  i uważa na cholesterol. Stosowanie preparatów na potencję nie jest czymś złym, a wręcz przeciwnie. Takie osoby zdają się nie zaniedbywać problemów i podchodzić do życia tak, by nie zamykać sobie żadnej drogi. Dlatego tak wielu mężczyzn w wieku od 40 do 55 lat wybiera auta produkowane w Wielkiej Brytanii i należące do kategorii samochodów terenowych i SUV-ów. Należy podkreślić, że druga generacja Range Rovera stała się bardzo popularna i uważana za luksusową.

Klasyki dla młodzieniaszków od BMW

Pierwsze prawo jazdy i chęć zabłyśnięcia umiejętnościami latania bokiem po drogach. Nie ma lepszego opisu dla młodego chłopaka w wieku od 18 do 24 lat, który kupuje BMW z serii 3. Kultowe E36 i E46 wraz z 316 to najchętniej kupowane samochody do przeróbek i prób driftu.

Porsche po 50

auto
źródło: http://foter.com/

Ze statystyk wynika, że wielu biznesmenów zbliżających się do emerytury kupuje sobie po 50 roku życia jakiś model Porsche. Zamężni wybierają Panamerę S i Cayenne, a single ponoć wolą 911 Carrera S lub wersję Turbo.

Po trzydziestce w kombi

auto
źródło: http://foter.com/

Trudno orzec, które kombi jest najpopularniejsze. Myślę, że Passat byłby w ścisłej czołówce, ale Audi i Skoda depczą mu po piętach. Kombi to auto dla głowy rodziny, który wie, że czasem przydaje się pojemny bagażnik a i dzieci milej wiezie się w pojemnym samochodzie.

Japończyk w hatchbacku dla pana przed trzydziestką

civic
źródło: http://foter.com/

Dwadzieścia lat to najlepszy wiek na przeżywanie. W nowej Hondzie Civic lub Toyocie Corolli można przeżyć wiele przyjemnych sytuacji i z dumą mknąć na dowolnej trasie. Te auta sprzedają się przede wszystkim u mężczyzn w wieku 26-32 lata.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.