kosiarki

Zakup kosiarki

Wiosna zbliża się wielkimi krokami, a Ty nadal nie masz kosiarki? W tym artykule podpowiemy Ci, jak dobrze wybrać takie urządzenie!

Jednym z czynników decydujących o eleganckim wyglądzie ogrodu jest zakup odpowiedniego urządzenia do strzyżenia trawnika. Wiele osób bagatelizuje tę czynność, wybierając najtańszą kosiarkę. Tymczasem, niska cena raczej rzadko kiedy idzie w parze z odpowiednio wysoką jakością oraz parametrami.

kosiarki

Zakup kosiarki – podstawy wiedzy

Na początek, warto odpowiedzieć sobie na kilka pytań dotyczących Twoich oczekiwań. Przede wszystkim zastanów się, jak często kosisz trawnik w ogrodzie – ma to niebagatelny wpływ na wybór kosiarki o odpowiednich parametrach.

kosiarki

Ponadto, wpływ na wybór konkretnego modelu kosiarki ma również wielkość trawnika. O ile w przypadku niewielkich ogródków idealnie sprawdzi się urządzenie elektryczne (z kablem zasilającym), o tyle w miejscach, gdzie źródło prądu jest znacznie dalej zdecydowanie lepiej wybrać kosiarkę spalinową.

kosiarki

I jeszcze jedno. Zastanów się, gdzie będziesz przechowywać kosiarkę gdy nie będzie używana. Jeżeli w garażu masz niewiele miejsca, warto postawić na nieco mniejsze urządzenie. kosiarki

źródła zdjęć: husqvarna.com.pl; info-ogrody.pl; hobbydom.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.