Wybór odpowiedniego samochodu do floty

Szukasz samochodu gotowego zasilić Twoją firmową flotę aut? Choć w takich przypadkach nie dysponujemy swoimi własnymi pieniędzmi, a raczej jedynie wydajemy część firmowego budżetu, to chyba nikt nie zaprzeczy że nie jest to wcale taki łatwy wybór. Świadomość odpowiedzialności jaką niesie za sobą wybór odpowiedniego samochodu dla firmy potrafi paraliżować podejmowanie decyzji. Jak to zrobić?

flota leasing samochodowy leasing dla firm samochód z kratką
źródło: http://www.skoda-flota.pl

Choć samochód dla floty to przecież takie samo auto jak to, które wybieralibyśmy do prywatnego użytkowania, to jednak musi ono spełniać cały szereg innych cech, o których normalnie byśmy najpewniej nawet nie pomyśleli. Co prawda, pewne elementy są uniwersalne ale w przypadku aut flotowych liczą się podwójnie – albo inaczej – trzeba je pomnożyć przez ilość samochodów, które zakupimy do floty.

Leasing samochodu

sk2Wiele firm kupuje auta do swojej floty na zasadzie leasingu. Z punktu widzenia przedsiębiorcy jest to bardzo wygodna sytuacja, ponieważ użytkowane przez kilka lat auto szybko można wymienić na inne, gdy tylko skończy się okres leasingu. Dodatkowo, w leasingu nie musimy martwić się zbytnio kosztami ewentualnych napraw, bowiem auto z kratką jest naprawiane na koszt producenta. Co by nie mówić, nawet najbardziej wytrzymałe samochody często poddają się w warunkach eksploatacji we flotach, więc leasing dla firm, który na dodatek oferuje korzystne warunki serwisowania samochodu, jest jak najbardziej godny polecenia.

Niezawodność

Wybierając samochód do floty warto postawić na sprawdzone rozwiązania. Ostatecznie, auto które wybierzemy będzie stanowiło swego rodzaju reprezentację naszej firmy na zewnątrz, a dodatkowo jest także ważnym narzędziem pracy, które nie może zawodzić. Przed zakupem samochodu dla floty, warto zapoznać się z opiniami na temat konkretnego modelu oraz przejrzeć rankingi niezawodności.
Chcesz wiedzieć więcej? Kliknij http://www.skoda-flota.pl/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.