offroad

VI OffRoad Show za nami

Na przestrzeni roku w całej Polsce mnożą się różnego rodzaju eventy motoryzacyjne. Pewnie wielu z Was słyszało zatem o wydarzeniu OffRoad Show – targach pojazdów 4×4. Tak się składa, że akurat od niedawna mieszkam w Warszawie, gdzie są one organizowane i miałem przyjemność się na nich znaleźć. Jeśli nie byłeś jeszcze na żadnym z tego typu wydarzeniu, to zachęcam Cię do dalszej lektury, bo co nieco dziś o nich opowiem.

Kwestie organizacyjne

Aby znaleźć się na ORS musimy zaopatrzyć się w bilety. Nie są one drogie, bilet dla dorosłych kosztuje tylko 25zł. Same targi znajdują w Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska, co przyznam do ścisłego centrum Warszawy jednak nie należy… Warto więc wyjechać odpowiednio wcześniej. Bardziej dogodny niż lokalizacja, okazał się tremin. Targi odbywały się w weekend, zaczynając od 10:00, kończąc na 17/18:00.

Co w hali piszczy

Gdy już udało mi się dotrzeć na miejsce, moim oczom ukazała się ogromna sala wypełniona samochodami. Wrażanie było fenomenalne, dużo przestrzeni, kolorów stanowisk, nie wiedziało się, od czego zacząć zwiedzanie. Idąc w głąb hali, oczom ukazywały się wystawy różnorodnych aut terenowych. Można było zaobserwować popularne marki samochodów np. Jeep, ale także i te mniej znane. Oprócz pojazdów typu 4×4 można było również spotkać wystawy motocykli i quadów. Należy jednak pamiętać, że na targach motoryzacyjnych oprócz wystaw znajdują się również liczne stoiska producentów, dystrybutorów i sklepów specjalistycznych. Można więc było również nabyć akcesoria samochodowe np. lampy, opony czy zderzaki.

Moje przeżycia

Atmosfera, która panowała na targach jest nie do opisania. Świadomość, że są tego typu miejsca, gdzie mogą spotkać się ludzie o podobnych zainteresowaniach, jest cudowna. Zawsze można nawiązać nowe znajomości, porozmawiać z innymi osobami, które są tak samo zafascynowane tematem, jak Ty.

offroad
źródło: http://foter.com/

Szczerze zachęcam wszystkich to uczestnictwa w różnych targach motoryzacyjnych, czy to opisany OffRoad Show, czy to innych takich jak Warsaw Moto Show, Auto Moto Arena czy OLDTIMER Warsaw Show. Atmosfera, jaka tam panuje jest nie do opisania, a wspomnienia utrzymują się na długo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.