Ulubione seriale bez telewizora

Już dziś możesz oglądać wszystkie swoje ulubione programy nie mając telewizora. Wszystkie kanały TV są bowiem dostępne też w Twoim komputerze!

Coraz mniejsza liczba osób decyduje się na zakup telewizora – żyjemy w małych, z reguły wynajmowanych mieszkaniach, często się przeprowadzamy, więc ten trend raczej nie powinien nikogo dziwić. Jednocześnie większość z nas ma jakieś swoje ulubione pozycje z programu telewizyjnego – dla niektórych są to seriale, dla innych choćby transmisje ważnych wydarzeń sportowych (jak zakończone niedawne Mistrzostwa Europy w piłce nożnej). Teraz, w ramach niedrogiego abonamentu można oglądać to wszystko na ekranie komputera!telewizja w laptopie

Oferty telewizji online

Ciekawą ofertę telewizji online ma Orange – za niecałe 20 złotych miesięcznie, abonent zyskuje dostęp do 42 kanałów TV z całego świata. Co ważne, pakiet Premium pozwalający na oglądanie telewizji w laptopie można testować przez cały miesiąc zupełnie za darmo. Jeżeli zatem nie masz zbytnio jakichkolwiek doświadczeń z możliwością oglądania TV online, pomarańczowy operator pozwoli Ci przekonać się, czy rzeczywiście jest to oferta dla Ciebie i to całkowicie za darmo!

Telewizja w laptopie – bez ograniczeń

Ważną zaletą posiadania abonamentu TV w Orange jest możliwość
oglądania telewizji na wielu urządzeniach. Tak naprawdę nie jesteś przywiązany do jednego, konkretnego miejsca w którym stoi telewizor – jak to ma miejsce w przypadku posiadaczy kablówki. Telewizja w laptopie nie będzie już niczym niezwykłym – zyskując dostęp do oferty telewizji Orange możesz oglądać swoje ulubione seriale także na smartfonie czy tablecie.telewizja w laptopie

I jeszcze inna gratka dla kinomaniaków – w ramach abonamentu zyskujesz dostęp aż do 40 filmowych hitów, wyświetlanych w systemie Video on Demand, czyli wideo na żądanie. Zupełnie za darmo możesz oglądać najciekawsze pozycje światowego kina!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.