forza

Telewizory LG gotowe na nową Forze Motorsport 7 – opinie graczy

Tej jesieni wychodzą dwie najważniejsze dla fanów elektronicznych wyścigów gry wideo. Jak pokazują statystyki, to gracze konsolowi zakupią więcej egzemplarzy stworzonej tylko na PC i Xbox-a Forzy Motorsport 7 i Gran Turismo Sport tworzonego na PlayStation 4. Na targach gier wideo obserwowałem, jak obie gry prezentują się w najwyższej rozdzielczości 4K, którą odpalimy na Xbox One X i PlayStation 4 Pro. W obu przypadkach ilość detali i ostrość obrazu przytłacza, ale żeby bawić się w takiej konfiguracji w domu, oprócz konsoli należy nabyć telewizor. Tych dedykowanych kanapowym graczom przybywa. Jedną z najlepszych ofert ma LG, który od lat oferuje dobrze skrojone telewizory i monitory.

Zacznijmy od 4K UHD – telewizory LG i opinie typowego użytkownika

komputer
źródło: http://foter.com/


Oferta koreańskiego LG składa się z aż 3 różnych kategorii dedykowanych odbiornikom telewizyjnym 4K. Najbardziej przystępna naszym portfelom jest klasyczna seria 4K UHD. Najmniejsze ekrany mają 43 cale i są dedykowane fanom portalu Netflix oraz graczom konsolowym, którzy mają ograniczoną przestrzeń w domu i nie potrzebują gigantycznych telewizorów w sypialni lub salonie. Każdy z modeli pierwszej kategorii obsługuje HDR wspierany przez obie konsole obecnej generacji w wersji Pro i X dla dawnego projektu Scorpio oraz mogą upscalować rozdzielczość Full HD do 4K, jeżeli korzystacie z podstawowej konsoli. Wszystkie telewizory LG z tej grupy mają opinie dobrze wycenionych i o szerokiej funkcjonalności SMART TV. Dobrze skrojone cenowo trafiają do ponad 60% domów.

Dla kogo Super UHD?

Ta pośrednia dla klasycznego telewizora 4K od LG a nowoczesnego OLED seria charakteryzuje się jeszcze lepszymi głośnikami wbudowanymi w urządzenie i ponadprzeciętnymi wielkościami matryc. Rozdzielczość 4K jest jeszcze bogatsza dzięki technologii Nano Cell. Ta autorska technika poszerzania palety barw i zwiększania kontu widzenia sprawdzi się przy oglądaniu meczów piłkarskich, graniu w nową Fifę 18 lub pokonywaniu zakrętów na zielonym torze w nowej odsłonie Forzy. Widzowie siedzący z boku ekranu, powiedzmy pod kątem 40 stopni, nie będą tracili kontrastu i nasycenia barw, co zdarza się nawet w matrycach IPS wysokiej klasy. Tutaj wyświetlacz doprowadzono do perfekcji, aczkolwiek nie jest to jeszcze kontrast na poziomie OLED.

Przyszłość…

telewizory
źródło: http://foter.com/


Gdyby się uprzeć i dopłacić kilkaset złotych, to 55-calowe telewizory LG mające opinie ekranów przyszłości są w zasięgu waszej ręki. Ewentualnie w grę wchodzą raty, jak przy każdym większym zakupie, który ma posłużyć kilka lat. Użytkownicy tych telewizorów zauważyli ciekawą funkcję obrazu OLED 4K. Chodzi o to, że nawet w niższej rozdzielczości, jakość i barwy pozostają na wysokim poziomie i nie psują frajdy z oglądania. Oznacza to, że osoba, która pierwszy raz ogląda film lub gra na telewizorze OLED wielkości od 55 do 65 cali, nie zobaczy różnicy między FHD i UHD. Ze wbudowaną funkcją HDR barwy oglądanych filmów i zdjęć wydają się naprawdę realistyczne.

Gracze mają ten przywilej, że telewizory są lepiej wyposażone w funkcje takie jak: HDR, 4K, autorską technologię Nano Cell i odświeżanie na poziomie do 300 Hz. Kupując teraz telewizor 4K macie gwarancję, że gry z ulepszonych konsol będą wyglądały wyśmienicie, a poza tym zachwycicie się podczas oglądania filmów i ulubionych seriali.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.