Telefon do robienia zdjęć

Współczesne komórki niemal niczym nie różnią się od komputerów, bo oferują zupełnie podobne możliwości, przy jednoczesnym zachowaniu o wiele mniejszych rozmiarów. Przykładowo, jeśli kupimy telefon, który umożliwia połączenie się z Internetem i korzystanie z licznych aplikacji, to praktycznie nie będziemy musieli korzystać z komputera. Pytanie tylko, jak wybrać telefon typu smart?

Choć nowoczesne telefony komórkowe szturmem zdobywają rynek telekomunikacyjny, to wybór właściwego jest trudny, szczególnie, jeśli chcemy mieć telefon o rzadko spotykanej zdolności robienia dobrych zdjęć. Jeden z najnowszych produktów japońskiego Sony, czyli model Xperia Z, to urządzenie, które zachwyci jakością robionych fotografii nawet profesjonalistów.

Ten model został stworzony z myślą o użytkownikach, którzy stawiają przede wszystkim na jakość obrazu. Aparat o rozdzielczości aż 13 MP pozwala na robienie zdjęć w jakości, której nie powstydziłaby się niejedna “cyfrówka” z wyższej półki cenowej. Co ważne, aparat w tym telefonie działa bardzo sprawnie, dlatego nie musimy się martwić o to, że moment który chcieliśmy uchwycić, nagle zniknie nam sprzed oczu.

W przeciwieństwie do wielu podobnych urządzeń, Xperia robi też doskonałe zdjęcia w kiepskich warunkach oświetleniowych. Jest to możliwe dzięki specjalnemu przetwornikowi obrazu, a wyposażona w dobre filtry kamera umożliwia nagrywanie wysokiej jakości obrazu w kiepskich warunkach.

xperia-Z-description-1-800x626

Źródło: sonymobile.com

I choć ten model Sony wygląda na bardzo delikatny, to trzeba przyznać, że jest wyjątkowo odporny na pył i wodę. Producent przewidział to, że tak wszechstronny smartfon będziecie chcieli nosić ze sobą wszędzie, więc zadbał o jego wytrzymałość.

Więcej o tym telefonie znajdziesz pod tym linkiem: fioletowy Sony Xperia Z, wystarczy po prostu na niego kliknąć

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.