Opinie o LG K10 – tani i dobry!

Popularność smartfonów bije wszelkie rekordy. Nic więc dziwnego, że producenci starają się wypełnić każdą niszę.

Smartfon dla masLG K10 opinie

Jakiś czas temu firma LG zapowiedziała wprowadzenie na rynek smartfonów budżetowej linii K10. Grupą docelowych odbiorców miały być osoby, którym nie zależy jakoś specjalnie na nowinkach technicznych, a jednocześnie potrzebują smartfona na co dzień. I pod tym względem Koreańczycy rzeczywiście stworzyli idealny produkt. Poniżej opisujemy jego główne zalety.

Długi czas pracy

I choć rzut oka na dane techniczne baterii montowanej w LG K10 niekoniecznie robi wrażenie (akumulator ma moc 2300 mAh), to trzeba przyznać, że w przypadku smartfona o tak niewielkim zużyciu mocy jest to naprawdę wystarczające. Producent zapowiada, że telefon bez ładowania wytrzymuje nawet 2 doby średnio intensywnego użytkowania (czyli około dwóch godzin włączonego ekranu w ciągu dnia). Konia z rzędem temu, kto znajdzie inny, współczesny smartfon oferujący podobne parametry!

Lg k10 opinie

Ciekawostką w przypadku LG K10 jest możliwość bardzo łatwej wymiany baterii. Wystarczy jedynie ją wyciągnąć i włożyć zupełnie nowy akumulator – dziś coraz więcej producentów odchodzi już od tego rozwiązania, a szkoda!

Elegancka obudowa

I choć sam telefon obudowany jest plastikiem, to trzeba przyznać, że Koreańczykom wyszło to perfekcyjnie. Interesująca faktura materiału nie tylko świetnie wygląda, lecz także znacznie ułatwi utrzymanie telefonu w ręku – chropowata struktura pozwala na pewny chwyt smartfona w trakcie rozmowy.

Idealny “średniak

Opinie o LG K10 są w zdecydowanej mierze pozytywne. Obok zalet które wymieniliśmy  w poprzednich akapitach, ten model chwalony jest za szybkość działania procesora – większość prostych gier obsłuży bez problemu, a także całkiem niezły aparat (o rozdzielczości 13 megapikseli).

Przekonaj się jak dobry jest LG K10 http://www.lg.com/pl/telefony/lg-K10

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.