Szybkie pieniądze

Jeżeli potrzebujesz gotówki „na wczoraj”, masz do wyboru kilka opcji jej zdobycia. W tym artykule dowiesz się, jak szybko zdobyć pieniądze. 

Większość z nas znalazła się kiedyś w sytuacji, gdy szybko potrzebna była konkretna suma pieniędzy. Koszty życia w Polsce stale rosną, a pensje pozostają od lat na tym samym, relatywnie niewysokim, poziomie. Miesięczne wydatki są coraz większe z roku na rok, a gdy kończy się miesiąc nagle okazuje się, że nie mamy nic w portfelu! Co wtedy robić?

Bogaty wujek to nie jedyna opcja!

Jeszcze do niedawna większość Polaków po zastrzyk finansowy udawała się do tak zwanego bogatego wujka. Jak jednak powszechnie wiadomo, z rodziną najlepiej wychodzi się na zdjęciach, a pieniądze potrafią poróżnić naprawdę bliskie osoby, stąd lepiej chyba udać się po gotówkę do miejsca, w którym otrzymamy taką pomoc bez jakichkolwiek emocji!

Pożyczka w banku?

W ostatnim czasie bardzo szeroko reklamowane są różnego rodzaju pożyczki w bankach – decydując się na taki produkt finansowy mamy zapewnione nie tylko niskie oprocentowanie, lecz także minimalne koszty kredytu.

Idealne rozwiązanie? Cóż, tak przynajmniej sugerują reklamy, a w rzeczywistości bywa z tym bardzo różnie. Często okazuje się, że otrzymanie takiej pożyczki graniczy z cudem, a konieczność jej spłaty pochłania ogromną ilość pieniędzy.

Może szybka pożyczka?

Coraz większą popularność zdobywają tak zwane pożyczki pozabankowe, których otrzymanie nie wymaga nadmiernej liczby formalności. W takiej formule pożyczyć możemy do kilku tysięcy złotych, a zasady otrzymania tego rodzaju pomocy finansowej są bardzo proste. Oto przykładowe warunki:

  • wiek – 20-70 lat
  • obywatelstwo – polskie
  • brak zobowiązań finansowych
  • …tak, to wszystko!

Sami widzicie, że tak zwana szybka pożyczka (znana również jako kredyt bez BIK) może być niezłym rozwiązaniem w typowo podbramkowej sytuacji!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.