Szkolenia dla szefów

Jak szybko i skutecznie podnieść dochody swojej firmy? Cóż, o ile nie możemy zagwarantować spełnienia tego pierwszego warunku, o tyle mamy pewność, że odpowiednia strategia pozwoli Ci na podniesienie dochodów w prosty sposób. Wszystko rozbija się o wiedzę, a właściwie jej nabywanie przez kadrę zarządzającą przedsiębiorstwa.

Wiedza – inwestycja o wysokiej stopie zwrotu

Błędem jest założenie, iż powszechny dostęp do Internetu, a co za tym idzie, i do wiedzy, zlikwidował konieczność ciągłego podnoszenia kwalifikacji. Ostatecznie, wiedza która dostępna jest w Sieci najczęściej jest dosyć szczątkowa, a prawdziwi specjaliści powinni jednak szukać odpowiednich kursów gdzieś indziej. Inwestycja w szkolenia dla szefów zwróci się bardzo szybko – ostatecznie, wiedza pozwala wejść na nieco wyższy poziom!

http://dlamanagerow.pl/wp-content/uploads/2015/06/portal-szkolenia.jpg

Zamiast zwolnień

Jeżeli Twoja firma osiąga w ostatnim czasie raczej mało satysfakcjonujące wyniki, a Tobie wydaje się, iż pracownikom brakuje werwy do działania, to decyzja o ich zwolnieniu będzie najgorszym ruchem jaki możesz wykonać! Działając w ten sposób, wcale nie zmotywujesz reszty zespołu do pracy, lecz raczej przestraszysz pozostałych, a jak wiadomo, przestraszony pracownik nie wykonuje powierzonych obowiązków zbyt starannie. Ponadto, pamiętaj o tym, że zwolnienia oznaczają konieczność zatrudnienia zupełnie nowych osób, co dla firmy zawsze jest balastem. Ot, choćby dlatego, że nowi pracownicy muszą zupełnie od podstaw nauczyć się zasady działania naszej firmy. Inwestycja w postaci czasu, jaki musimy na to poświęcić, zdecydowanie zbyt długo każe czekać na swoje rezultaty. Słowem, zdecydowanie lepiej wydać pieniądze na szkolenie pracowników, niż  ich zwalniać.

Jakie szkolenia?

http://dlamanagerow.pl/wp-content/uploads/2014/04/development-centre1-720×320.jpg

Wszystko zależy od potrzeb naszej firmy. Można inwestować zarówno w rozwój kadry szeregowych pracowników, jak i szefów przedsiębiorstwa. Więcej informacji znajdziesz tutaj: http://kontraktosh.pl/program/zarzadzanie/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.