mężczyzna na skuterze wodnym

Sport latem

Co roku to samo – w ramach postanowień wiosennych, a potem wiosną planujemy zabrać się za siebie. Dieta, sporty i siłownia – znamy wszystkie nowinki i zasady żywieniowe, wiemy jakie sporty są obecnie najmodniejsze a nawet wykupiliśmy karnet na siłownię. I zazwyczaj kończy się tak samo: „zacznę od Nowego Roku”.

Pora to zmienić!

Lato to idealny wręcz czas na ruszenie czterech liter i zadbanie o kondycję fizyczną oraz wygląd. Lato to król sportów wszelkiego rodzaju a tegoroczna aura sprzyja letnim aktywnościom fizycznym.

  • Pływanie – tej dyscypliny nie trzeba nikomu przedstawiać. Do wyboru mamy miejskie kryte baseny i otwarte kąpieliska wodne. Do zdecydowanych zalet tego sportu należą niezaprzeczalnie możliwość ochłody jaą oferuje nam woda.
  • Nurkowanie – to propozycja raczej dla tych, którzy mają dostęp do głębokich akwenów wodnych. Nie brakuje też letnich kursów nurkowania prowadzonych zazwyczaj w głębszych basenach. A kto raz złapie bakcyla…

    siatkówka plażowa
    źródło: http://wo24.pl
  • Siatkówka plażowa – czyli sport i dobra zabawa w jednym. Doskonały sposób na spędzenie czasu z przyjaciółmi oraz nawiązanie nowych kontaktów. Wbrew pozorom zagramy w nią nie tylko nanadmorskich plażach, także w miastach nie brakuje miejsc, gdzie jest to możliwe.
  • Rower – ten rekomenduję o każdej porze roku. Latem umożliwi nam wycieczki w bardziej oddalone miejsca i pozwoli na podziwianie uroków okolicy (o ile piękniejszej niż z okien samochodu).
  • kitesurfingKitesurfing – to nowość, która przebojem zdobyła serca wielu fanów na całym świcie. Ten młody i dynamicznie rozwijający się sport przypomina nieco windsurfing. Próżno jednak szukać tutaj żagla – zamiast tego przemieszczanie zapewni nam…latawiec.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.