Obdaruj swojego faceta!

Jak wybrać idealny prezent dla mężczyzny? Najwyższy czas skończyć już ze skarpetkami i alkoholem – teraz możesz kupić znacznie bardziej ekscytujący podarek!

Prezent dla faceta – czy trudno wybrać?

Wbrew pozorom, zakup prezentu dla mężczyzny jest równie trudny co i wybór odpowiedniego upominku dla przedstawicielek płci pięknej. Istnieją oczywiście niewybredne wyjątki, które zadowolą się każdym prezentem, lecz zdecydowanie lepiej założyć, że mężczyzna, którego zamierzasz obdarować tym razem jest nieco bardziej wymagający. Poniżej przedstawiamy kilka propozycji prezentów dla faceta.

Lot w tunelu aerodynamicznym

źródło: www.wyjątkowyprezent.pl
źródło: www.wyjątkowyprezent.pl

Ludzkość od wieków marzy o tym, by wznosić się w powietrzu. Teraz można już łatwo spełnić to pragnienie – wystarczy skorzystać z tunelu aerodynamicznego. To tak naprawdę przestrzeń, w której zamontowane są specjalne wentylatory, które pozwolą unosić się z prędkością nawet ponad 300 km/h! To znacznie szybciej niż jeździ większość samochodów – przeżycie dla prawdziwego mężczyzny.

Przejażdżka szybkim autem

Każdy prawdziwy facet marzy o tym, by od czasu do czasu przycisnąć gaz do dechy i poczuć to szaleńcze wyrywanie do przodu, jakie zapewniają tylko naprawdę szybkie samochody. Niestety, większość z nas nie może sobie pozwolić na to na co dzień, choćby z uwagi na kiepski stan polskich dróg. Jazda szybkim autem może być zatem doskonałą propozycją na prezent dla faceta!

Kurs wiedzy o piwie

Który facet nie lubi piwa? Pytanie retoryczne, zatem podaruj swojemu mężczyźnie już dziś voucher na kurs kipera piwa. Zdobędzie tam mnóstwo wiedzy o złocisteym napoju, a potem będzie mógł przed kumplami błysnąć znajomością tematu! To również szansa na ciekawy dodatek do pensji – smakowanie alkoholi jest coraz modniejsze.

 

 

Inne prezenty dla faceta znaleźć możecie na stronie Wyjątkowego Prezentu

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.