Potencjalnie na potencję…

Sprawność seksualna jest dla mężczyzny niemal najważniejsza w życiu. Stanowi źródło jego męskiej siły i dumy. Ważniejsze od niej jest tylko jedzenie. Tymczasem coraz więcej młodych mężczyzn ma niesatysfakcjonujące życie erotyczne Co jest tego powodem?

Zaburzenia erekcji 

To główna przyczyna braku satysfakcji seksualnej – i to zarówno mężczyzn jak i kobiet.  A co za tym idzie – także braku satysfakcji ze związku czy życia w ogóle.

Przyczyn zaburzeń wzwodu może być wiele. Mogą mieć podłoże organiczne (70%-90% przypadków) lub psychogenne (10%- 30% przypadków). Wśród organicznych wymienić należy rożnego rodzaju choroby,  jak np. cukrzyca, choroby naczyniowo-sercowe, choroby endokrynologiczne, urologiczne, neurologiczne, urazy czy depresja. Często też negatywny wpływ na erekcję mają leki, które przyjmowane są przy okazji wyżej wspomnianych chorób. Druga grupa czynników pogarszających erekcję są te, wynikające bardziej ze stylu życia. (Choć gdyby tak się dobrze zastanowić, to i wiele chorób „wynika” z tego samego.) Negatywnie na stopień erekcji wpływają więc dodatkowo: stres, przemęczenie, palenie papierosów, pice alkoholu, przyjmowanie innych substancji psychoaktywnych, czy brak aktywności fizycznej.

Jak sobie radzić?

Wyeliminowanie szkodliwych nawyków często daje dobre rezultaty po jakimś czasie, aby wspomóc ten proces można zastosować leki na erekcję I tu często pojawia się problem, bo mężczyźni niechętnie chodzą do lekarzy w ogóle, a co dopiero w tak intymnej sprawie. Tu z pomocą może przyjść internet, choć zlecana jest daleko idąca ostrożność. Nie wszystko bowiem to, co „wyskoczy” po wpisaniu w przeglądarkę hasła: zaburzenia erekcji leki okaże się dla nas przydatne, jeśli w ogóle będzie lekiem. Zanim zdecydujemy się na zakup i przyjmowanie jakiegoś środka, warto sprawdzić jego legalność, skuteczność i dostępność – najlepiej w aptece.

Jak to działa?

Lek na erekcję  (np. Maxigra Go) – wspomaga odbycie stosunku, dzięki między innymi substancjom poprawiającym utlenienie krwi, pozwala na poprawienie jakości erekcji.  Dostępny jest bez recepty. Głównym składnikiem aktywnym jest w nim sildenafil – najczęściej stosowany środek podczas I fazy leczenia zaburzeń erekcji.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.