Pomysł na start up – szkoła językowa

Nauka języków obcych w dzisiejszych czasach cieszy się ogromną popularnością, gdyż żyjemy w swoistej globalnej wiosce. Widać to zresztą po liczbie szkół językowych, powstających jak Polska długa i szeroka praktycznie w każdym miejscu. Czy warto jeszcze inwestować w ten biznes, skoro szkół językowych jest tak dużo?


Liczba vs jakość

start up
http://w-spodnicy.ofeminin.pl/g/Kobieta.obiekt3.aspx/0/460/Kobieta/1d5d2cf0-866f-4bb2-afae-f09e6afefede_20120119103831_Nauka-jezyka-obcego-63.jpg

Warto zadać sobie pytanie – czy tak ogromna liczba szkół językowych oznacza, że każda z nich oferuje dobry poziom nauczania? Cóż, pytanie retoryczne – z pewnością tak nie jest! Wiele szkół językowych zapewnia raczej przeciętny poziom nauczania, co daje furtkę Tobie, jeżeli poszukujesz pomysłu na http://speak-up.com/, który rzeczywiście wypali! Oto kilka porad, jak otworzyć szkołę języków obcych, która odniesie sukces

  1. Native speakers

Obecność rodowitych użytkowników danego języka wśród kadry lektorskiej sprawdzi się praktycznie w

start up
https://i.ytimg.com/vi/sezrHctwOJ0/maxresdefault.jpg

każdym języku obcym. Warto zainwestować w zatrudnienie takich osób również w naszej szkole – niezależnie od tego, jakiego języka zechcesz tam nauczać, profesjonalnie przygotowany Anglik czy Francuz będą świetnymi nauczycielami dla słuchaczy Twoich kursów! Dlaczego to takie ważne? Po pierwsze, rodowity użytkownik danego języka ma znacznie większy zasób słów niż nawet najlepszy polski nauczyciel. Kolejna kwestia to akcent – tylko osoba, która mówi tym językiem od urodzenia będzie w stanie używać go z prawidłowym akcentem.

2. Certyfikaty językowe

Dziś sama znajomość języka to nie wszystko. Coraz więcej osób chce również posiadać potwierdzenie tej umiejętności w postaci certyfikatu językowego na konkretnym poziomie. Warto zainteresować się możliwością prowadzenia tego rodzaju kursów również w Twojej szkole – zawsze to dodatkowy wabik dla niezdecydowanych klientów!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.