Opinie o Aegon – miejsce pracy dla absolwenta

Chciałbyś dużo zarabiać, a jednocześnie znaleźć pracę w miejscu, które da Ci realne możliwości rozwoju? Dziś opisujemy taką firmę!

Jeżeli wierzyć zapewnieniom zamieszczonym w ogłoszeniach o pracę, praktycznie w każdej firmie będziemy mieli możliwość rozwoju i podnoszenia swoich kwalifikacji. Każde przedsiębiorstwo w Polsce to “prężna, dynamiczna firma z ambitnym, młodym i zgranym zespołem”.

A w rzeczywistości? No cóż, nie jest tak różowo. Absolwent jeżeli już dostanie pracę, to z reguły trafia na stanowisko nie wymagające żadnej odpowiedzialności – dla niektórych może się to wydawać rajem na Ziemi, lecz co ambitniejsze osoby szybko taka sytuacja zrazi. Ostatecznie, do pracy chodzimy nie tylko po to, by zarabiać pieniądze.

 

Opinie o Aegon – firma dla ambitnych!

 

opinie o aegon
źródło: extranet.secure.aegon.co.uk

Jednym z miejsc w których rzeczywiście możesz realizować swoje pasje, zamiast bezproduktywnie siedzieć przez osiem godzin jest Aegon. To międzynarodowa korporacja działająca w dziedzinie ubezpieczeń, która na całym świecie zatrudnia ponad 30 tysięcy osób. Dlaczego warto właśnie tam aplikować?

 

  1. Praca w międzynarodowym środowisku. Tu nie tylko doszlifujesz swoje umiejętności językowe, lecz również poznasz inne kultury – działanie w Aegon wymaga wręcz codziennych kontaktów z kolegami z zagranicznych filii. Pozwoli Ci to na poznanie najciekawszych praktyk biznesowych – a to bezcenne doświadczenie.opinie o aegon
  2. Brak ograniczeń. Masz pomysł jak rozwiązać jakiś problem? Jak to mówią Amerykanie – Sky is the limit! W Aegon Twoi przełożeni z chęcią wdrożą Twój pomysł w życie, jeżeli okaże się, że jest naprawdę dobry – nie ma sztucznego blokowania idei młodych pracowników.
  3. Możliwość awansu. Tak duża korporacja jaką jest Aegon daje szerokie możliwości zatrudnienia. Jeżeli będziesz dobrze wykonywać swoje obowiązki i mieć pomysł na rozwój firmy, w krótkim czasie możesz awansować na wysokie stanowiska.opinie o Aegon

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.