ogłoszenia motoryzacyjne

Ogłoszenia motoryzacyjne bez ściemy!

Poszukujesz samochodu używanego ale nie wiesz jaki wybrać? W Polsce zakup pewnego pojazdu z drugiej ręki potrafi być nie lada wyzwaniem!

I choć ogłoszenia motoryzacyjne znaleźć można w ogromnej liczbie źródeł, to kupno samochodu naprawdę godnego uwagi nie jest łatwe. Zdecydowana większość aut ma różne problemy – począwszy od wątpliwego stanu prawnego, przez różnego rodzaju uszkodzenia czy nawet cofnięty przebieg. Jak w takiej sytuacji wybrać używany samochód? Co może zrobić osoba, która chce w Polsce kupić auto z drugiej ręki?

Zakup w komisie przy salonie

ogłoszenia motoryzacyjneOgromną popularnością w ostatnim czasie cieszy się w naszym kraju usługa zakupu aut używanych prosto od dealerów danej marki, z tą różnicą, że są to oczywiście pojazdy z drugiej ręki. Przykładem takiej usługi jest choćby działalność firmy http://www.dasweltauto.pl/, związanej z jednym z niemieckich koncernów samochodowych.

Co wyróżnia tego rodzaju oferty? W ramach tego programu, samochód trafiający do sprzedaży poddawany jest drobiazgowej kontroli stanu technicznego – sprawdzeniu podlega prawie 120 punktów w jakiś sposób związanych z kondycją samochodu. Potencjalny kupujący otrzymuje szczegółowy raport na ten temat, dzięki czemu doskonale wie, jaki dane auto ma przebieg, jakie zabiegi serwisowe przechodziło oraz jaki jest jego rzeczywisty stan techniczny.

Co równie ważne, zakup samochodu w tej formule pozwala na uzyskanie dostępu do korzystnych form finansowania. Co prawda w typowych komisach również coraz częściej dostępne są kredyty na samochód, ale bardzo często ich oprocentowanie jest mocno nieatrakcyjne dla potencjalnego kupującego.

Gwarancja zadowolenia

Kupno auta używanego od dealera marki to wybór bez ryzyka. We wspomnianym już programie niemieckiej marki, kupujący otrzymuje nie tylko gwarancję przedmiotową na auto, ale także pewność że pojazd, który kupuje jest w pełni zgodny z opisem – nie ma tu miejsca na cofnięte liczniki przebiegu czy ukryte przygody blacharsko-lakiernicze.ogłoszenia motoryzacyjne

„Używka” od dealera – minusy?

Przeglądając ogłoszenia motoryzacyjne z autami używanymi publikowane przez dealerów marek dosyć łatwo zauważyć można relatywnie wysokie ceny. Owszem, koszt zakupu auta w tej formule rzeczywiście może być nieco wyższy niż w przypadku tradycyjnego komisu, ale z drugiej strony płaci się za pewność – świadomość tego, że używane auto nie jest dużo gorsze niż nowe!

źródła zdjęć: dasweltauto.pl; dasweltauto.de; dasweltauto.al

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.