Nowa Mazda 3 – elegancja w każdym detalu

http://www.mazda.pl/assets/poland/news/hero/nowa-mazda3-2013-490×255.jpg

Samochody z Kraju Kwitnącej Wiśni do niedawna przywodziły na myśl chyba wszystkie skojarzenia, tylko nie te związane z elegancją. Od pewnego jednak czasu na rynku pojawiają się auta takie jak nowa Mazda 3 – samochody, które swoim designem zwyczajnie chwytają za serce!

Silnik

 

Sam wygląd to jeszcze nie wszystko, co ma do zaoferowania to japońskie auto. Przede wszystkim, osiągi Mazdy 3 biją na głowę wszelką konkurencję. Sportowy charakter auta widoczny jest niemalże na każdym kroku – do wyboru mamy zarówno dynamiczne benzyny 1.5 i 2.0, jak również wyjątkowo oszczędnego diesla o pojemności 2.2. Jak sami widzicie, nie ma tu mowy o żadnych kompromisach – japoński producent wcale nie zmniejsza celowo pojemności silnika tylko po to, by uzyskać jednostkę przyjazną środowisku. W przypadku tej sportowej Mazdy, zastosowano filozofię projektowania SKYACTIV, która pozwoliła na połączenie doskonałych osiągów z ekologią. Jest to możliwe między innymi dzięki innowacyjnemu systemowi odzyskiwania energii oraz znacznie mniejszej masie własnej, dzięki której sportowa Mazda jest naprawdę przyjazna środowisku.

http://img.chceauto.pl/arts/nowa-mazda3-sedan-oficjalnie-993-7964_v1.jpg

Wygląd

Mazda 3 hatchback to samochód, który przyciąga wzrok na ulicy. Auto zostało zaprojektowane zgodnie z filozofią KODO, czyli “Dusza ruchu” – stylistyka Mazdy ma w sobie dużą dozę dynamiki, którą widać w praktycznie każdym szczególe – auto wygląda, jakby było przyczajone do silnego skoku naprzód. Nisko zawieszony samochód zapowiada doskonałe wrażenia z jazdy i rzeczywiście – ta Mazda jedzie jak po sznurku! Auto doskonale trzyma się drogi, a wyprawa na krętą, górską ścieżkę będzie prawdziwą przyjemnością dla kierowcy.

A więcej o nowej Mazdzie 3 możecie przeczytać tutaj http://www.motofakty.pl/artykul/nowa-mazda-3-sportowe-osiagi-i-harmonijny-styl.html

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.