myjki do okien

Mycie okien

Jak chyba każdy mężczyzna, serdecznie nienawidzę domowych porządków. Konieczność biegania ze szmatą czy jeżdżenia z odkurzaczem po domu doprowadza mnie do szewskiej pasji, podczas której zdarza mi się coś uszkodzić lub zniszczyć. Jednak najbardziej znienawidzoną czynnością jest mycie wszelkiego rodzaju szyb. Zwykle zabierałem się do tego wyposażony w płyn i kilka szmatek, ale chyba najwyższy czas, aby zacząć używać myjki do okien. Ale nie mówię tutaj o jakimś banalnym kawałku plastiku z dodatkiem gumy, ale o porządnym urządzeniu, które łączy w sobie kilka funkcji. Chciałbym mieć urządzenie, które pełni zarówno funkcję spryskiwacza, jak i ściągacza do płynu. Jestem w stanie zaakceptować konieczność użycia później szmatki, choć gdyby była ona zamocowana na ustrojstwie, to też byłoby dobrze.

myjki do okien

Umówmy się, że mycie okien nie jest czynnością specjalnie miłą, szczególnie, gdy ma się duże okna, albo mieszka w zagraconym mieszkaniu, albo na dziesiątym piętrze, gdzie bieganie po parapetach jest mało wskazanym sportem. Dlatego dobrze byłoby używać dobrej myjki do okien, która pozwoliłaby operować na całej powierzchni okna bez konieczności stosowania drabiny czy wykonywania ekwilibrystyki na meblach. O upadek przecież nietrudno i jeśli można zminimalizować ryzyko, to trzeba z tego korzystać.

Patrząc na moje okna wiem, że nie mogę już dłużej odkładać sprzątania. Czas ruszyć na zakup myjki do okien i zabranie się do roboty. Na szczęście wszystko wskazuje na to, że mam mnóstwo opcji do wyboru. Pozostaje tylko dokonać poważnej męskiej decyzji. Później nastąpi tryumfalny powrót do domu. A potem trzeba będzie posprzątać.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.