Kupujemy meble w Sieci

http://www.emebel.pl/upload/Aktualnosci/4114.jpg

I choć konieczność zakupu mebli większości z nas nie kojarzy się ze specjalnie męską czynnością, czasem musimy po prostu to zrobić. Z uwagi na fakt, że kubatura typowego polskiego domu czy mieszkania jest raczej niewielka, trzeba dołożyć nieco większych starań, aby meble rzeczywiście pasowały do wnętrza naszego domu. Tylko gdzie można je kupić?

Do niedawna większość osób poszukujących umeblowania udawało się po prostu do sklepu z meblami. Tego rodzaju punkty powoli odchodzą już w niepamięć, bowiem ich miejsce zajęły wielkie sieci handlowe oraz sklepy internetowe. To właśnie tej drugiej formie zakupu mebli chcielibyśmy poświęcic nieco więcej uwagi.

Czy warto kupować meble w Internecie?


Zdecydowanie tak i istnieje ku temu co najmniej kilka powodów. Przede wszystkim, w sklepie meblowym w Internecie zazwyczaj mamy znacznie większy wybór niż w jego stacjonarnym odpowiedniku. Tu zakupić możemy meble każdego rodzaju, które nam tylko przyjdą do głowy. Wybór różnych kształtów, kolorów czy producentów jest ogromny! Dodatkowo, decydując się na zakup mebli w Internecie oszczędzamy sporo pieniędzy. W przeciwieństwie do sklepów stacjonarnych, sklepy internetowe ponoszą bardzo niewielkie koszty własne. Ostatecznie, sklep internetowy może działać na zupełnym odludziu, bez konieczności płacenia ogromnego czynszu za wynajem lokalu w prestiżowym punkcie w mieście. W rezultacie, ceny w Internecie pomniejszone są o kilkudziesięcioprocentową marżę, którą do tej pory musieliście płacić dystrybutorom mebli. Czy w takim układzie trzeba płacić więcej za transport? Na szczęście nie, bowiem w większości wypadków jest on absolutnie darmowy!

Wady kupowania w Internecie

http://2.bp.blogspot.com/-L7v6-Xq9rXg/VMi3iDjDfiI/AAAAAAAAEiI/4HqpcnDEKrk/s1600/GIB_MEBLE_BREGI_aranz%2B(5)%2Bv2.jpg


W zasadzie trudno sobie wyobrazić jakiekolwiek wady kupowania mebli w Sieci, no może poza jedną. Otóz decydując się na takie zakupy, nie widzimy fizycznie produktu, na który się decydujemy. I na to jest sposób  – sklepy internetowe często posiadają także stacjonarne siedziby.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.