Koniec ze śmieciowym jedzeniem

Często dopada Cię nagły głód, a nie masz czasu lub ochoty na zjedzenie pełnowartościowego posiłku? Cóż, takie mamy czasy – pęd życia zdecydowanie nie sprzyja zdrowemu odżywianiu się w ciągu dnia. Na szczęście, nie jesteście już skazani na niezdrowe jedzenie, które zawierało wyłącznie puste kalorie.

Jeśli szukasz przekąski, która szybko zaspokoi wilczy głód, sięgnij po kabanosy. Pyszne kiełbaski doskonale pasują do każdej pory dnia – nie ma znaczenia, czy siegniesz po nie rano, po południu, czy też wieczorem. Lekka, pożywna przekąska sprawi, że natychmiast pozbędziesz się głodu.


Dobra przekąska powinna nie tylko pomóc nam w pozbyciu się uciążliwego odczucia głodu, lecz także zapewnić jakieś doznania smakowe.

http://www.tarczynski.pl/pl/f/v/690/800/600/KLASYCZNE%20WIEPRZOWE%20385G%20IMG%200014%201.jpg

 

Wbrew temu co sądzą amatorzy odchudzania się, jedzenie jest przyjemnością i na zaspokojenie tej najbardziej podstawowej z potrzeb, wpływa także smak potrawy, na którą się zdecydowaliśmy.

http://i.ytimg.com/vi/j_HrS-t7Wwg/maxresdefault.jpg

 

Częściowo tłumaczy to, dlaczego nie jesteśmy w stanie pokonać głodu za pomocą tak zwanego śmieciowego jedzenia. Pełne chemii produkty po prostu nie pasują smakiem do oczekiwań większości osób.

http://fawesome.ifood.tv/files/image/56/c7/568180-junk-food-is-unhealthy.jpg

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.