Koniec z nudnym sygnałem w telefonie!

Dzwoniąc na infolinię jakiejkolwiek firmy i oczekując na przełączenie do kolejnego działu nie jesteśmy już zmuszeni słuchać żmudnego sygnału oczekiwania. Niemal zawsze towarzyszyć nam będzie jakaś melodyjka, albo jakiś znany hit. Ta ostatnia wersja jest nawet ostatnio coraz bardziej popularna.

Chcesz zaskoczyć znajomych nietypowym dzwonkiem? A może chcesz, by po zadzwonieniu na Twój numer pojawił się jakiś śmieszny komunikat? Dzięki usłudze T-mobile o nazwie Granie na czekanie, dzwoniące do Ciebie osoby nie są już skazane na świdrujący sygnał dzwonka w uszach.

granie_czekanie
Źródło: t-mobile.pl

 

Jak to działa?

Korzystanie z usługi Grania na czekanie dostępne jest dla każdego abonenta sieci T-Mobile. Nie ma znaczenia, czy masz smartfona, czy może nieco starszy telefon, bo najnowsze hity i zabawne nagrania włączysz bez problemu. Aktywacja tego rodzaju usługi jest bardzo prosta, bo wystarczy jedynie wejść na stronę T-mobile Granie na czekanie (zobacz tutaj: http://www.t-mobile-music.pl/t,granie-na-czekanie.html) i ustawić odpowiednie parametry. Sami wybieramy piosenkę lub nagranie oraz kontakt, dla którego zostaną one odtworzone w czasie dzwonienia.

Szef nie musi wiedzieć!

Czytając o Graniu na czekanie, można pomyśleć sobie:

  • „Fajna opcja, zrobię psikusa kolegom jakimś śmiesznym nagraniem…Tylko co, jak zadzwoni szef?!”

Nie martw się! Jak już wspomnieliśmy, usługa Grania na czekanie jest tak skonstruowana, że to Ty decydujesz, komu zostanie zagrana dana piosenka. Nie ma zatem obaw o to, że Twój przełożony usłyszy, na przykład, kawałek disco polo, jaki chciałeś puścić swoim kolegom.

Jaka muzyka?

Lubisz dobry rock? A może kręcą Cię złote polskie przeboje? Niezależnie od tego, jaką muzykę preferujesz, usługa Grania na czekanie z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Tysiące utworów i wykonawców do wyboru, a także możliwość skomponowania własnych dźwięków, które możesz dodać do nagrania. Co więcej, dla jednego kontaktu możesz ustawić kilka utworów – dzwoniąc do Ciebie, ta osoba za każdym razem usłyszy inną piosenkę!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.