Jak wybrać karmę dla psa?

http://hqwallbase.pw/images/medium/a-one_happy_dog-1558076.jpg

Przeżyliście razem wiele lat i znasz swojego psa jak nikt inny. Pamiętasz, jak był szczeniakiem i podgryzał wszystko wokół. A może poznaliście się trochę później, kiedy już był dorosły? Wiesz, że teraz przyszedł kolejny okres w jego życiu i chcesz ofiarować mu coś specjalnego , odpowiadającego jego potrzebom.

Podaruj mu codzienny kompleksowy posiłek, który zapewni zdrowie i dobre samopoczucie każdemu dojrzałemu psu!

Dieta psa jest ważna!

Znasz na pewno powiedzenie „jesteś tym, co jesz”. Również nie bez znaczenia dla twojego psa jest to, co dajesz mu do jedzenia. Może zjeść wiele rzeczy, ale odpowiedzialny właściciel wie, że prawidłowe odżywanie nie jest złożone z przypadkowych składników. Dlatego specjalna karma dla psów dojrzałych jest rozwiązaniem dla wszystkich, którzy chcą zapewnić swojemu zwierzakowi dobre funkcjonowanie. A dobre funkcjonowanie równa się radości z

https://newdogslife.files.wordpress.com/2011/05/dog-eating-food.jpg

codzienności. I chociaż czasem mówi się, że pies nie przeżywa ludzkich emocji, my dobrze znamy nasze psy i wiemy, że nie jest bez znaczenia to, co jedzą.

Wybór karmy

Na rynku jest dostępnych wiele karm – od tych dla szczeniaków, przez te dla psów dorosłych, ale my oferujemy coś specjalnego – karmę dla psów dojrzałych. Dojrzałość twojego zwierzaka to dla niego szczególny okres. Wiemy, czego potrzebuje w tym czasie twój ukochany pies i chcemy mu to dać, zapraszając ciebie, jego właściciela, do wybrania tej właśnie karmy.

Dojrzały pies to mądry pies. Każdego dnia daj mu to, co najlepsze – odżywczy, smaczny posiłek oparty na karmie dedykowanej psom dojrzałym.

http://wonderopolis.org/_img?img=/wp-content/uploads/2012/12/818.jpg&transform=resizeCrop,720,450

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.