avanssur

Dokąd po tanie OC?

Ostatnie podwyżki cen obowiązkowego ubezpieczenia pojazdów sprawiają, że coraz więcej kierowców zastanawia się nad opłacalnością posiadania samochodu. A co mają zrobić osoby, którym auto jest niezbędne?

Prywatny samochód staje się dobrem coraz bardziej luksusowym. Proponowana akcyza, która ma wejść w życie w marcu tego roku oraz ciągłe podwyżki cen ubezpieczeń komunikacyjnych zdecydowanie nie poprawiają dostępności avanssursamochodów dla przeciętnego obywatela. Jednocześnie, jazda bez OC jest niemożliwa i srogo karana (nawet kilka tysięcy złotych), dlatego jednak trzeba zainwestować w jego zakup.

Czy warto wybrać tanie OC?

Przez lata wielu kierowców obawiało się, że zakup taniego OC niesie za sobą ryzyko niewypłacalności ubezpieczyciela w sytuacji, gdy rzeczywiście następowała szkoda. Tymczasem, ubezpieczenia typu direct (jak choćby to proponowane przez firmę Avanssur), praktycznie nie różnią się niczym od ubezpieczeń proponowanych w ramach pakietów premium, przynajmniej w zakresie obowiązkowego ubezpieczenia dla kierowców.

Doświadczenie tysięcy posiadaczy aut w Polsce, którzy mieli okazję odbierać odszkodowanie za uszkodzenia swojego auta pokazuje, że firmy w rodzaju Avanssur są nawet bardziej rzetelne niż konkurencja, a niska cena wynika z odpowiedniej polityki kierownictwa.

Kto ma najtańsze OC?

avanssurWspomniana już firma Avanssur, właściciel znanej na polskim rynku marki AXA Direct, to od lat niekwestionowany lider w dziedzinie taniego OC. Niezależnie od tego, czy jesteś młodym kierowcą dopiero rozpoczynającym staż za kółkiem, czy też może masz na swoim koncie kilka stłuczek, w ofercie Avanssur na pewno znajdziesz coś dla siebie.

Czy naprawdę jest tanio? Cóż, wystarczy skontaktować się z doradcami tej firmy i dokonać kalkulacji na własne auto. Zresztą, produkty francuskiej firmy od lat biją na głowę konkurencję także we wszelkiego rodzaju rankingach czy porównywarkach cen.

Zmiana danych

Warto wspomnieć, że nastąpiły pewne zmiany w strukturze firmy Avanssur – o ile dotychczas większość kierowców kojarzyła nazwę AXA Direct, o tyle teraz firma nazywa się o wiele bardziej swojsko, czyli AXA Ubezpieczenia. Z punktu widzenia dotychczasowych klientów, nie zmienia to niczego.

źródła zdjęć: polisujewradomiu.net; tr.gorlice.pl; finansemlodegopolaka.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.