Dokąd na siłownię w Warszawie?

http://www.zastavki.com/pictures/originals/2015/_The_girl_at_the_gym_095171_.jpg

Od czasu do czasu przypominasz sobie o swoim noworocznym postanowieniu częstszych ćwiczeń? A może miejsce, w którym ćwiczyłeś do tej pory robi się coraz mniej ciekawe? Zapoznaj się z tym tekstem – opracowaliśmy go wspólnie z trenerem personalnym z warszawskiego oddziału Klubu CityFit!

Czego potrzebujesz?

Na dobrej siłowni trenera interesuje to, czego Ty potrzebujesz – siłownia powinna zapewnić nowoczesny, zadbany sprzęt, dać możliwość trenowania o każdej porze dnia i nocy, a ceny karnetów na wejścia zawsze powinny być dla Ciebie takie same jak przy Twojej pierwszej wizycie.

http://www.saunagregor.pl/storage/services/silownia_ogdc3m.jpg

Na porządnej siłowni możesz wybrać zajęcia indywidualne pod okiem profesjonalnego trenera albo trening grupowy, podczas którego będziesz mógł dzielić się swoimi doświadczeniami z innymi uczestnikami. Dobrym pomysłem może być również zakup karnetów – często robią tak różne firmy, które pragną umożliwić swoim pracownikom 24-godzinny dostęp do najlepszego sprzętu i wykwalifikowanej obsługi.

Na dobrej siłowni masz pełną swobodę w korzystaniu z oferowanych usług – nie musisz podejmować się żadnych długoterminowych zobowiązań, po prostu przychodzisz ćwiczyć wtedy, kiedy Tobie najbardziej to odpowiada. Siłownia nie powinna zaskoczyć Cię jakimikolwiek niespodziewanymi dodatkowymi opłatami, a jeżeli wyjeżdżasz albo chcesz zrobić sobie przerwę, w każdej chwili musisz mieć możliwość zawieszenia członkostwa.

Dla osób które zechcą skorzystać z siłowni tylko przez kilka dni, na dobrych siłowniach jest możliwość wyboru karnetu na 24 lub 72h, dzięki czemu możesz dbać o swoją kondycję, kiedy tylko chcesz. To od ciebie zależy, z czego skorzystasz!

http://nowawarszawa.pl/wp-content/uploads/2015/01/aaea1474aabe5e01556465d1f6206a32f4e2ca1b15302315.jpg

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.