Ciekawy prezent dla faceta

Myślisz o niezwykłym prezencie dla swojego chłopaka? A może inny mężczyzna z Twojej rodziny albo znajomych będzie obchodził swoje święto? Podaruj mu wyjątkowy prezent w postaci ekscytującego przeżycia albo okazji do doświadczenia czegoś, o czym marzy!

Przypomnij sobie o jego planach wyjazdu na weekendową szkołę przetrwania, chęci jazdy prawdziwym motocyklem albo o wciąż niezrealizowanym marzeniu gry w paintballa. Teraz masz okazję, żeby pomóc mu wprowadzić te pomysły w życie!

Hobbystyczny prezent dla faceta

https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/3/38/Gift-wraping.jpg

A może bliski Ci mężczyzna ma już swoją pasję, którą chciałby dalej zgłębiać? To też możesz mu podarować. Kurs fotografii, trening snookera lub bilardu albo okazja do samodzielnej jazdy konnej, będzie strzałem w dziesiątkę.

http://www.natureplex.com/product-pages/product-pages-images/scar-gel-man.png

By wyglądał jeszcze lepiej

Mężczyzna, który woli nieco mniej aktywną formę spędzania wolnego czasu albo szczególnie zależy mu na swoim wyglądzie, również zasługuje na wyjątkowy prezent. Z pewnością doceni, jeżeli podarujesz mu okazję na relaksujący klasyczny masaż albo metamorfozę fryzury specjalnie dla niego.

A z kolei mężczyzna uwielbiający dbać o swoje auto będzie zachwycony prezentem w postaci SPA dla jego samochodu. Jeżeli czujesz, że najlepszym podarunkiem będzie coś, w czym możecie uczestniczyć wspólnie, wybierz rajd gokartami dla dwojga, wspólne zwiedzania stadionu Legii czy też kolację w ciemności.

A jeżeli wybrany przez Ciebie mężczyzna ma wiele zainteresowań i pasji, jednak trudno Ci zdecydować się na jeden konkretny prezent, podaruj mu voucher, dzięki któremu sam wybierze najlepszy dla siebie podarunek.

http://whole9life.com/wp-content/uploads/2014/01/have-fun-header.jpg

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.