Aegon

Aegon – praca z możliwościami rozwoju

Przeglądając oferty pracy można dojść do wniosku, że każda firma daje możliwość pracy w międzynarodowym środowisku i nieograniczoną ścieżkę rozwoju. W praktyce – bywa z tym różnie.

Znalezienie pracy w Polsce nie jest łatwe – mnóstwo kandydatów, mało ofert, przeciągające się rekrutacje…a w końcu zwykle okazuje się, że do wykonania mamy naprawdę nudne i żmudne zadania. Młody pracownik, często skuszony magicznym słowem “etat” zupełnie niepotrzebnie wiąże się z firmą, która nie oferuje żadnych ciekawych perspektyw.

A przecież nie musi tak być!

Jeżeli dopiero stawiasz swoje pierwsze kroki na rynku pracy, nie trać czasu na miejsca, w których tylko “odbębnisz” swoje przez osiem godzin. Warto poszukać miejsca, w którym rzeczywiście zrealizujesz się zawodowo – nie tylko sprawdzisz swoją wiedzę, lecz także zdobędziesz nowe umiejętności.

Aegon
goldenline.pl

Doskonałym przykładem firmy która oferuje takie możliwości jest Aegon – międzynarodowa grupa ubezpieczeniowa, zatrudniająca ponad 30 tysięcy osób w różnych krajach. Robi wrażenie? Przekonaj się dlaczego jeszcze warto tam aplikować!

  1. Dynamiczny rozwój. W odróżnieniu od wielu innych branż, sektor finansowy cały czas dynamicznie ewoluuje, co oznacza coraz to nowsze możliwości działania.
  2. Kreatywne działanie. W Aegon nie ma utartych ścieżek! Tu atutem jest kreatywność – bez problemu zrealizujesz swoje pomysły, które w innych firmach byłyby ocenione jako nietrafione.
  3. Międzynarodowe środowisko. Działanie w międzynarodowym środowisku to w Aegon codzienność. Praca w tej grupie finansowej pozwoli na poznanie najciekawszych praktyk biznesowych i rozwój współpracy ze specjalistami z całego globu. To bezcenne doświadczenie!
  4. Szeroki wachlarz działań. Decydując się na pracę w Aegon masz do wyboru kilkanaście ścieżek kariery. W zależności od swojej wiedzy czy zainteresowań możesz pracować jako specjalista ds. IT, obsługi klienta, sprzedaży..lista możliwości jest bardzo długa!
  5. Rozwój kariery. Aegon stawia na rozwój swoich kadr – każdy pracownik korzysta nie tylko z profesjonalnych szkoleń, lecz także korzysta z systemu unikatowego rozwoju swojej kariery.

      Odwiedź fanpage Aegon na Facebook 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.